Moje Party

Kurtyny dekoracyjne

Szukasz oryginalnej dekoracji imprezowej? Wybierz foliową kurtynę dekoracyjną, stanowiącą lekką, ale niezwykle elegancką ozdobę każdego przyjęcia! W naszej ofercie dostępne są warianty w wielu kolorach, co pozwala na stworzenie spójnej, dopasowanej stylistycznie aranżacji imprezy.

Kurtyna dekoracyjna w MojeParty.pl

Kurtyna dekoracyjna to lekka dekoracja wykonana z pasków cienkiej folii mocowanych na jednej, dłuższej taśmie. Po jej rozwinięciu tworzy estetyczną, mieniącą się ozdobę, którą można zawiesić na ścianie, drzwiach wejściowych, a nawet na szafie, by dyskretnie zakryć mebel na czas przyjęcia. Jeśli w trakcie imprezy korzystasz do tego z imprezowego oświetlenia, kurtyna będzie w oryginalny sposób odbijać wielokolorowe błyski dyskotekowej kuli!

Foliowe paski, z których powstaje kurtyna dekoracyjna natychmiast wprowadzają do każdego pomieszczenia imprezowy klimat, nawiązujący nieco do kultowego stylu disco. Nie oznacza to jednak, że kurtyny dekoracyjne nie nadają się także na bardziej oficjalne okazje. Oferowane przez nasz sklep internetowy warianty w różnych kolorach mogą posłużyć jako oryginalna dekoracja wieczoru panieńskiego, imprezy urodzinowej, wesela czy też spotkania z okazji zakończenia roku szkolnego.

Chociaż kurtyna dekoracyjna jest doskonałą ozdobą samodzielną, to na jej bazie można także przygotować unikalne tło do pamiątkowych zdjęć imprezowych! Wystarczy dodać kilka balonów, ozdobną girlandę lub bukieciki sztucznych kwiatów, by stworzyć świetną ściankę fotograficzną!

Kurtyny dekoracyjne – złote, czarne, czerwone, niebieskie i inne!

Wiesz, co jest jedną z największych zalet naszych kurtyn dekoracyjnych? To, że dostępne są w tak wielu wariantach kolorystycznych! Obecnie w sprzedaży znajdziesz, na przykład: złote kurtyny dekoracyjne, czarne kurtyny dekoracyjne, czerwone kurtyny dekoracyjne… i wiele, wiele więcej!

Możesz oczywiście zdecydować się na stworzenie aranżacji w jednym kolorze, jednak znacznie ciekawsze będą dekoracje łączące dwie lub trzy barwy. Doskonale zaprezentuje się na przykład połączenie złota, srebra i czerni, jak i niezwykle estetycznie wyglądać może srebrna kurtyna dekoracyjna zestawiona z różową oraz dodatkami w tych odcieniach.

Bogata oferta gadżetów imprezowych dostępnych w MojeParty.pl pozwoli Ci przygotować wyjątkowe dekoracje na każdy rodzaj przyjęcia, zarówno organizowanego w domowym zaciszu, jak i w restauracji czy w klubie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium