Moje Party

Kalendarze adwentowe

Kalendarze adwentowe mogą pochwalić się długą i imponującą historią. Pierwsze z nich pojawiły się na terenie Niemiec i chociaż pierwotnie były związane z wiarą protestancką, to dziś wykorzystuje się je również w celach świeckich. Według tradycji - każdego dnia otwiera się dedykowane okienko, wykonując zawarte zadania, pałaszując pochowane słodycze albo ekscytując się zawartą w środku niespodzianką.

Brzmi jak doskonała zabawa, prawda? Nic więc dziwnego, że kalendarze adwentowe co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem – zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych.


Kalendarz adwentowy pusty

Na rynku dostępne są gotowe kalendarze, które kryją w sobie szereg skarbów – od czekoladek, po figurki, herbatę, kosmetyki, marcepanowe ludziki, woski do kominków, biżuterię i wiele, wiele innych. Producenci i znane marki tworzą coraz to piękniejsze wydania, kusząc i zaskakując swoich klientów każdego dnia.

Niezwykle popularny stał się również kalendarz adwentowy pusty. Ten – jak sama nazwa wskazuje – nie jest wypełniony codziennymi niespodziankami. Jego największą zaletą jest fakt, że to Ty decydujesz co docelowo ma się w nim znaleźć! Kalendarz adwentowy pusty jest więc idealnym pomysłem na stworzenie wyjątkowego, spersonalizowanego prezentu dla swoich bliskich. W pustych okienkach czy woreczkach umieścić możesz dowolne przedmioty – od zadań do wykonania, przez złote sentencje, aż po drobne, samodzielnie wykonane upominki.


Kalendarz adwentowy dla dzieci

Oczywiście niezwykle atrakcyjną formą jest kalendarz adwentowy dla dzieci. To on wywołuje uśmiech i ekscytacje na młodej twarzyczce, która każdego dnia odkrywa nowe skarby i przysmaki. Przez wiele lat to właśnie kalendarz adwentowy dla dzieci był najpopularniejszym, wręczanym na początku grudnia, prezentem.

Kreatywni rodzice często tworzą własne kalendarze – wkładając do jutowych woreczków ciekawe zadania do wykonania, małe prezenty w formie słodkich przekąsek lub kredki i figurki z ulubionymi postaciami z bajek.

W Moje Party przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich bliskich szeroki wybór kalendarzy. Wybierz jeden z nich i bądź gotowy na nadchodzące Święta!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium