Moje Party

Dekoracje na osiemnastkę

Kubeczki papierowe 18 urodziny, 6 szt. Kubeczki papierowe 18 urodziny, 6 szt.
Producent: Godan
Cena:

4,70 zł

zobacz więcej

Dekoracje na osiemnastkę

Niemal każdy nastolatek z niecierpliwością będzie wyczekiwał na osiemnaste urodziny. To przełomowy moment dla młodego człowieka, w którym ostatecznie pożegna się on z dzieciństwem, a następnie z przytupem wkroczy w dorosłość, dlatego należy dopilnować, aby pozostał on w jego pamięci jako rozczulające, ale też miłe wspomnienie. Pomogą w tym różnego rodzaju dekoracje z okazji osiemnastki.

Jedyne takie wydarzenie w życiu powinno się hucznie celebrować w gronie ulubionych osób. Warto wtedy zadbać o wszelkie szczegóły dotyczące organizacji przyjęcia od znalezienia odpowiedniego miejsca przez listę gości, aż po różnorodne dekoracje z motywem osiemnastki. Zawsze zaakcentują one wagę imprezy, dodadzą eleganckiego lub nierzadko zabawnego looku każdemu pomieszczeniu i wprawią w szampański nastrój niejednego gościa.

 

Osiemnaste urodziny z dekoracjami

Dekoracje na osiemnastkę doskonale wypełnią każdą przestrzeń, tworząc idealny wystrój powierzchni przeznaczonej do zabawy, a także odpowiednio przystroją strefę konsumpcyjną. Sprawdzą się tutaj na przykład przeróżne foliowe balony, serpentyny holograficzne oraz błyszczące obrusy i ozdobna, papierowa zastawa. Jej wartość docenisz zaraz po zakończonym balu, bez wysiłku wrzucając do kosza te niewymagające zmywania jednorazówki.

Taka zabawa urodzinowa powinna zewsząd wręcz krzyczeć magiczną liczbą składającą się z dwóch cyfr, czyli jeden i osiem. Trzeba więc zadbać o dekoracje z motywem liczby 18. Błyszczące metalicznymi kolorami balony w oknach, przyczepione do lamp czy krzeseł, a także te umieszczone na specjalnych stojakach znakomicie podkreślą wyjątkowość tego party. Tańce w serpentynach wraz z pamiątkowymi fotkami na tle migoczącej kurtyny imprezowej zawsze ucieszą młodych.

Nie ma porządnej osiemnastki bez dekoracyjnego ciasta urodzinowego, a to najbardziej spektakularne wspaniale urozmaici przyjęcie. Zanim rozpieści ono podniebienia gości, dobrze, by przykuło ich uwagę i zrobiło wokół sporo szumu swoim szałowym designem. Warto je podać w zaciemnionym pomieszczeniu, co wzmocni efekt zapalenia zamieszczonej w jego centralnej części fontanny tortowej lub też zimnych ogni w kształcie liczby osiemnaście. Ponadto będzie ono również bardzo dobrym miejscem na umieszczenie tradycyjnych świeczek cyfr czy świeczek napisów - w naszym sklepie są różnego rodzaju dodatki i ozdoby z liczbą osiemnaście.

 

Zaskakujące dodatki na osiemnastkę

Impreza z okazji osiemnastki to okazja, na której często przewiną się zaskakujące dekoracje. Foliowe balony w kształcie alkoholi, balony jak kieliszki od szampana czy ulubione, damskie kosmetyki w postaci foliowych szminek to popularne atrybuty odmienne od porzuconego na dobre świata dziecięcych zabawek. Tego typu dekoracje na osiemnaste urodziny będą niczym balonowy manifest, w którym młoda osoba może ogłosić tymi dekoracyjnymi symbolami swój pierwszy krok w dorosłe życie. Dekoracje i ozdoby na osiemnastkę to obowiązkowy zakup, który zagwarantuje Ci wyjątkowy bal.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium