Moje Party

Zaproszenia urodzinowe

Aby dobrze bawić się na urodzinach, potrzebni są goście. A żeby przyszli, trzeba ich zaprosić. Zaproszenia urodzinowe stylizowane pod temat przewodni imprezy będą świetnym wyborem. Goście będą wiedzieć jaki jest motyw przyjęcia i będą mogli odpowiednio się przygotować.

Zaproszenie na urodziny w formie pisemnej to także sposób na to, aby nasi goście nie zapomnieli kiedy i gdzie ma się odbyć przyjęcie. Można do niego w każdej chwili zajrzeć i sobie te informacje przypomnieć.

Zaproszenia na urodziny

Kolorowe zaproszenia na urodziny świetnie sprawdzają się podczas zapraszania małych gości. Często wewnątrz znajduje się miejsce, gdzie można wpisać adres przyjęcia, jak i telefon, pod który można dzwonić w razie pytań, czy aby potwierdzić przybycie. Kolorowe nadruki na zaproszeniach urodzinowych sprawią, że dzieci będą zachwycone. 

W przypadku zaproszeń na urodziny dorosłych stosowne są najczęściej bardziej stonowane kolory. Podarowanie fizycznego zaproszenia urodzinowego dodaje przyjęciu wytworności. Dzięki nim goście mogą poczuć się docenieni.

Zaproszenia na każdą okazję

Zaproszenie ucieszy każdego gościa, który zostanie nim obdarowany. To fizyczna forma gestu, jaką jest chęć czyjejś obecności na zabawie. Dla zaproszonej osoby to coś w rodzaju pamiątki, która zostanie z nim do końca życia i zawsze na nią patrząc, będzie mógł wspominać czas spędzony na przyjęciu u organizatora. Zaproszenia można wręczyć na wiele okazji. Urodziny, imieniny, baby shower, wieczór panieński, bal przebierańców, wesele, komunia, chrzest, chrzciny oraz wiele więcej. Nie ważne jakie wydarzenie, gości zawsze trzeba zaprosić, dlatego wręczenie wybranym osobom specjalnego zaproszenia, będzie czymś, co wyróżni Cię jako gospodarza, a przyjęcie już od momentu jego wręczenia, będzie budzić pozytywne emocje.

Zaproszenia na Baby Shower

Baby shower to rodzaj imprezy, o którym wypadałoby poinformować poprzez zaproszenie wybranych przez Ciebie gości. Wiąże się z tym to, że ten rodzaj imprezy cechuje się zagadką i niedopowiedzeniem, ponieważ płeć dziecka często nie jest jeszcze wszystkim znana. Dlatego wręczenie komuś zaproszenia na baby shower w kształcie dziecięcego body w kolorze niebieskim lub różowym, może być świetnym tropem dla gości, ponieważ może to zasugerować odpowiedź na pytanie: Czy to chłopiec, czy dziewczynka? Jeżeli jednak młodzi rodzice nie chcą nikomu sugerować odpowiedzi na postawione pytanie, można wysłać zaproszenia na baby shower w kolorze kremowym z podobizną słodkiego, małego słonika. Również będzie to ciekawym, neutralnym zabiegiem, który nie zdradzi nawet rąbka tajemnicy, co wzbudzi na pewno niemałą ciekawość.

Zaproszenia na urodziny

Nie licząc świąt, przyjęcie urodzinowe to chyba dla każdego dziecka najlepszy czas w ciągu roku. Prezenty, zabawy, słodkości, tort urodzinowy i oczywiście czas spędzony z bliskimi. 

W urodzinach najlepsze jest to, że jest to dzień, który przede wszystkim należy do solenizanta, dlatego to od niego zależy jaką tematykę obierze przyjęcie. Charakter zabawy może skupiać się wokół hobby lub zainteresowań organizatora. Otwiera nam to furtkę do łatwiejszego wyboru odpowiedniego zaproszenia urodzinowego. Impreza wiernego fana gry Minecraft? To może zaproszenia z serii piksele powinny się znaleźć w rękach gości? Jeżeli mamy zaś do czynienia z małym piłkarzem lub strażakiem, to zaproszenia na urodziny w stylu piłkarskim lub straży pożarnej zrobią wrażenie na gościach. Każda mała królewna powinna wysłać swoim przyjaciółkom zaproszenie na urodziny, dla takich uroczych dam nadadzą się zaproszenia z podobiznami magicznych jednorożców. Dla superbohaterów proponujemy zaproszenia z serii Batman, gdzie widnieje podobizna niesamowitego człowieka nietoperza. Dzielnych łowców przygód świetnie będą prezentować zaproszenia w stylu safari, na których widnieją obrazki przyjaciół z dżungli. 

A jeżeli czujecie, że “Macie tę moc!”, to musicie mieć w swoim posiadaniu zaproszenia urodzinowe z Krainy Lodu, na których znajduje się Elsa i Anna. 

Jednak nie zapominajmy o starszych osobach, które właśnie przekroczyły próg pełnoletności. Na tę okazję mamy specjalne, czarne i stonowane zaproszenia, które na pewno przydadzą się na tak ważne przyjęcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium