Moje Party
Zaproszenia urodzinowe Batman, 6 szt. Zaproszenia urodzinowe Batman, 6 szt.
Producent: PROCOS S.A.
Cena: 9,90 zł
zobacz więcej

Zaproszenia urodzinowe

Aby dobrze bawić się na urodzinach, potrzebni są goście. A żeby przyszli, trzeba ich zaprosić. Zaproszenia urodzinowe stylizowane pod temat przewodni imprezy będą świetnym wyborem. Goście będą wiedzieć jaki jest motyw przyjęcia i będą mogli odpowiednio się przygotować.

Zaproszenie na urodziny w formie pisemnej to także sposób na to, aby nasi goście nie zapomnieli kiedy i gdzie ma się odbyć przyjęcie. Można do niego w każdej chwili zajrzeć i sobie te informacje przypomnieć.

 

Zaproszenia na urodziny

Kolorowe zaproszenia na urodziny świetnie sprawdzają się podczas zapraszania małych gości. Często wewnątrz znajduje się miejsce, gdzie można wpisać adres przyjęcia, jak i telefon, pod który można dzwonić w razie pytań, czy aby potwierdzić przybycie. Kolorowe nadruki na zaproszeniach urodzinowych sprawią, że dzieci będą zachwycone. 

W przypadku zaproszeń na urodziny dorosłych stosowne są najczęściej bardziej stonowane kolory. Podarowanie fizycznego zaproszenia urodzinowego dodaje przyjęciu wytworności. Dzięki nim goście mogą poczuć się docenieni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl