Moje Party

Balony z helem Chrzanów

Balony z helem w Chrzanowie

Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany balonami z helem w Chrzanowie, to u nas możesz kupić każdy balon, które jest dostępny na stronie i ma możliwość pompowania helem. Balony z helem w różnych kształtach świetnie sprawdzają się na przyjęcia urodzinowe, chrzest czy komunię, jak i jako prezent. Znajdziesz u nas zarówno balony z postaciami z bajek, jak i jednokolorowe balony w kształcie serca czy gwiazdy. Oczywiście jest możliwość pompowania także zwykłych balonów lateksowych (gumowych). Zapraszamy także mieszkańców okolicznych miejscowości- z Libiąża, Zagórza, Trzebinii, Alwernii, Płazy, Pogorzyc czy Bolęcina :)

 

Gdzie i w jakich godzinach można napompować balony helem?

Balony napompujesz przy ul. Sienkiewicza 11 w Chrzanowie. Wejście do budynku jest po prawej stronie sklepu spożywczego. Nasz magazyn mieści się na drugim piętrze. Jesteśmy dostępni w godzinach 8-13 od poniedziałku do piątku. Godziny popołudniowe oraz soboty tylko po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie (tel. 504-825-929).

 

Pompowanie balonów helem w Chrzanowie

W naszym magazynie, przy ul. Sienkiewicza 11 w Chrzanowie jest możliwość także napompowania balonów helem. Pompujemy zarówno balony zakupione u nas, jak i w innych miejscach. Zachęcamy do wcześniejszego opłacenia zamówienia obejmującego napełnianie balonów helem, ponieważ dzięki temu możemy wcześniej je napełnić i sprawdzić ich szczelność (dotyczy balonów zakupionych u nas). Oczywiście nie jest to obowiązkowe. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu (nie zawsze jesteśmy na miejscu). Jesteśmy bardzo elastyczni, jeżeli chodzi o godziny odbioru, jednak musimy być wcześniej poinformowani o Państwa preferowanym terminie. 

 

Stojak koło na balony- wynajem Chrzanów

W naszej ofercie posiadamy także okrągły stojak na girlandę balonową. Można go wynająć na jeden lub kilka dni. Dzięki niemu niewielkim nakładem pracy stworzysz ściankę za parą młodą czy oryginalną dekorację na chrzciny lub baby shower. Zapraszamy do poniższej galerii zdjęć, w której pokazujemy nasze dekoracje wykonane na tymże stojaku okrągłym na balony.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium