Moje Party
Serwetka atłasowa na koszyczek wielkanocny Serwetka atłasowa na koszyczek wielkanocny
Producent: Arpex
Cena:

11,60 zł

zobacz więcej
Barwniki do jajek, 4 kolory Barwniki do jajek, 4 kolory
Producent: Arpex
Cena:

2,00 zł

szt.
zobacz więcej
Dekoracja baranek wielkanocny do koszyczka Dekoracja baranek wielkanocny do koszyczka
Producent: Arpex
Cena:

3,80 zł

zobacz więcej
Dekoracja figurka zajączek z mchu Dekoracja figurka zajączek z mchu
Producent: Arpex
Cena:

7,90 zł

zobacz więcej

Dekoracje na Wielkanoc

Wielkanoc to ważne wydarzenie w życiu każdego chrześcijanina. To szczęśliwy czas, który dodatkowo zbiega się z początkiem wiosny. Podczas świąt dekorujemy nasze mieszkania właśnie zgodnie z tym klimatem- kolorowymi i pastelowymi ozdobami, z dodatkami wiosennych kwiatów. Dzięki naszym dekoracjom wielkanocnym stworzysz wspaniałe stroiki czy wielokolorowe pisanki. 

 

Dekoracje wielkanocne

Wśród wielkanocnych dekoracji zwykle królują jajka pomalowane na różne kolory, wielkanocne zajączki oraz kurki. Dzięki barwnikom zwykłe jajka zamienią się w pisanki, a drewniane ozdoby dodadzą świątecznego klimatu w Twoim mieszkaniu. Podczas przygotowywania tradycyjnego koszyczka warto pamiętać o najmłodszych, którym klimat świąteczny szczególnie się udziela. Na pewno docenią możliwość samodzielnego przygotowania koszyczka wielkanocnego.

 

Chowanie prezentów wielkanocnych

W niektórych regionach tradycją wielkanocną jest chowanie prezentów. Gdy do dyspozycji jest ogród, drobne prezenty, np. słodycze, chowa się na drzewach, w krzakach czy wśród kwiatów. To wspaniała zabawa dla najmłodszych! Czasem znalezienie prezentów może być nie lada wyzwaniem. Z pomocą jednak przyjdą wielkanocne drogowskazy oraz ślady zajączka.

 

Śmigusowa zabawa w lany poniedziałek

Po głównym, niedzielnym święcie przychodzi poniedziałek- Śmigus Dyngus. To ulubiona zabawa nie tylko dzieci, ale i dorosłych! Warto zawczasu zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt do lania wodą, aby samemu nie zostać zaskoczonym. Przydadzą się tutaj zarówno pistolety na wodę, jak i jajka, które dodatkowo nawiązują do Wielkanocy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium