Moje Party

Dekoracje Avengers

Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk to persony, których chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Od prawie sześćdziesięciu lat możemy obserwować ich poczynania, zaczynając od komiksów stworzonych przez Stana Lee i Jacka Kirby'ego, a już szczególnie w czasach obecnych, na wielkich ekranach kin.

AVENGERS to grupa superbohaterów, która podbiła świat, a przy tym box office, przy każdej możliwej premierze filmowej. Kochają ich najmłodsi, jak i ci najstarsi. Nikt nie jest za mały, czy a duży na tak kultowych herosów. Ich przygody dostarczają nam wiele rozrywki, adrenaliny, a przede wszystkim wielu lekcji życiowych, np. jak ważna jest przyjaźń, czym jest prawdziwe poświęcenie, że bycie odważnym nie oznacza braku strachu, i co naprawdę znaczy być bohaterem. Dołącz już dzisiaj do super grupy i przeżyj niezapomnianą przygodę w świecie MARVELA.

 

Urodziny Avengers: Zabawa bez granic

Urządź swojemu dziecku niezapomnianą imprezę pełną niespodzianek, przygód oraz wielu zabaw — tak jak w świecie MARVELA! To świetny pomysł, aby Twoja pociecha dobrze spędziła czas i zapamiętała ten ważny dzień do końca życia. Superbohaterowie to temat, który nigdy się nie znudzi, wręcz każdy chciałby mieć super moce i ratować świat z opresji. Impreza w stylu AVENGERS to odpowiedni moment, żeby dać temu szansę. Twoi goście będą zachwyceni, jeśli odpowiednio dobierzesz dekoracje, którymi ozdobisz salę.

Kiedy słyszy się o Avengersach, w głowie pojawiają się głównie cztery kolory: czerwony, jak Iron Man, Hulk'owa zieleń, niebieska litera A Kapitana Ameryki oraz biel, która jest charakterystyczna dla elementów stroju Thora. W tych czterech barwach można wystroić całą salę. Zacznijmy od balonów, które możesz rozrzucić po całej sali, albo rozwiesić w konkretnych miejscach. Następnie trzeba zająć się zastawą stołową, czyli; kubeczki, talerzyki, pojemniki na chipsy lub popcorn, słomki i sztućce. Dekoracje stołu wypełnią również liczne pikery do babeczek, serwetki oraz topery na tort urodzinowy. Popularność również zyskują ostatnio wielkie banery, które można rozwiesić wzdłuż całej sali zabaw — taki w stylu AVENGERS nada się idealnie. Teraz wystarczy zadedykować zaproszenia dla każdego gościa i można zaczynać prawdziwą zabawę bez granic!

 

Impreza w stylu Avengers

Czas na wielką imprezę w stylu AVENGERS! Nasz sklep ma kilka propozycji dekoracyjnych, które powinny Cię zainteresować. Zacznijmy od balonów. Proponujemy cztery podstawowe kolory, z którymi są kojarzeni bohaterowie filmów Marvela; czerwień, zieleń, biel, niebieski + balony o tych samych kolorach, ale posiadające podobizny Hulka, Iron Mana, Kapitana Ameryki i Thora. Później każdy gość będzie mógł wziąć jednego z bohaterów do domu, w ramach pamiątki. Na wejściu dobrze wyglądałby powieszony baner (o długości 230 cm), który na pewno już na samym początku zaimponuje gościom. Zastawa stołowa z bohaterami filmu AVENGERS, to niezbędny element imprezy.

Posiadamy talerzyki o dwóch rodzajach średnic, także nie musisz się martwić, że coś będzie za duże lub za małe. Do kompletu polecamy jeszcze kubeczki z tej samej serii. Na stole mogłoby pojawić się jeszcze papilotki na babeczki, słomki do picia oraz serwetki. Dla urozmaicenia całej dekoracji przyda się obrus, ażeby to poza zastawą, czymś przykryć stół. Dla dodania większego przepychu sali polecamy jeszcze kurtyny oraz liczne serpentyny. Teraz możecie zagrać w rzut młotem Thora, ścigać się niczym Iron Man, konkurs strzelania z łuku niczym Kapitan Ameryka, lub zrobić Olimpiadę i rozstrzygnąć, który z Was zasługuje na order siły Hulka. Pora zacząć zabawę!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium