Dekoracje na baby shower

Balon biały pastelowy, 48 cm Balon biały pastelowy, 48 cm
Producent: Gemar
Cena: 1,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Dekoracje na baby shower

Spodziewając się dziecka, w ostatnich miesiącach ciąży, warto pomyśleć o zorganizowaniu przyjęcia baby shower. To czas, kiedy czujemy się stosunkowo dobrze, a jednocześnie możemy na spokojnie spotkać się z koleżankami. W czasie takiego spotkania możemy się wiele dowiedzieć od doświadczonych mam, trochę odprężyć i miło spędzić czas. Aby odpowiednio przygotować się do tego kobiecego spotkania, warto zadbać o oprawę- piękne dekoracje na baby shower.

Organizacja baby shower to świetny sposób, aby na chwilę zająć czymś myśli. Dobrze jest zadbać o odpowiednie dekoracje- specjalnie przygotowane ozdoby na baby shower- balony czy banery z napisami "it's a boy" lub "it's a girl", a także aby mieć pamiątkę z tego dnia- akcesoria do zdjęć na baby shower.

 

Balony na baby shower 

Wspaniałą dekoracją na przyjęcie przed porodem dziecka są specjalne balony na baby shower. Często jest możliwość napełnienia ich helem, co jest dodatkową atrakcją. Balony mogą nawiązywać do płci dziecka- najczęściej w przypadku oczekiwania na dziewczynkę, stosuje się kolor różowy, a w przypadku chłopca- niebieski. Takie akcesoria na baby shower stwarzają tę niesamowitą, niepowtarzalną atmosferę. Balony na baby shower mogą mieć różne kształty, np. body, dziecka itp. 

 

Baby shower dekoracje uniwersalne

Nie przekazałaś jeszcze informacji o płci dziecka i zastanawiasz się w jaki sposób najlepiej to drobić? Idealnym pomysłem będzie ujawnienie jej podczas baby shower! Ale nie zdradzaj się od razu, o nie! Przygotuj uniwersalne dekoracje- np. w kolorze złotym lub mieszane różowo/ niebieskie. A płeć dziecka przekaż... przekłuwając balon gigant gender- wypełniony konfetti w odpowiednim kolorze. Wszyscy będą zachwyceni! 

Uniwersalne dekoracje na baby shower przydadzą się także wówczas, gdy sama nie znasz płci dziecka i chcesz ją poznać dopiero podczas porodu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl