Moje Party
Skuś się na produkty w lepszych cenach!
Balony metalizowane do girland żółte, 33 cm 3 szt.
Balony metalizowane do girland żółte, 33 cm 3 szt.

1,45 zł

Cena regularna: 2,90 zł

Najniższa cena: 2,90 zł
szt.
Kubeczek plastikowy Fortnite, 480 ml 1 szt.
Kubeczek plastikowy Fortnite, 480 ml 1 szt.

6,63 zł

Cena regularna: 7,80 zł

Najniższa cena: 7,80 zł
szt.
Balony metalizowane do girland srebrne, 33 cm 3 szt.
Balony metalizowane do girland srebrne, 33 cm 3 szt.

1,75 zł

Cena regularna: 3,50 zł

Najniższa cena: 3,50 zł
szt.
Obrus foliowy Fortnite 137 x 213 cm
Obrus foliowy Fortnite 137 x 213 cm

16,83 zł

Cena regularna: 19,80 zł

Najniższa cena: 19,80 zł
szt.
Balony metalizowane do girland perłowe , 33 cm 3 szt.
Balony metalizowane do girland perłowe , 33 cm 3 szt.

1,75 zł

Cena regularna: 3,50 zł

Najniższa cena: 3,50 zł
szt.
Kapelusz pirata dziecięcy złote obszycia
Kapelusz pirata dziecięcy złote obszycia

11,90 zł

Cena regularna: 13,90 zł

Najniższa cena: 13,90 zł
szt.
Serwetki papierowe Fortnite, 16 szt.
Serwetki papierowe Fortnite, 16 szt.

10,97 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 12,90 zł
szt.
Baner girlanda flagi Pidżamersi 230 cm
Baner girlanda flagi Pidżamersi 230 cm

6,46 zł

Cena regularna: 7,60 zł

Najniższa cena: 7,60 zł
szt.

Zabawy na 18 urodziny- 5 pomysłów od MojeParty.pl

0
Zabawy na 18 urodziny- 5 pomysłów od MojeParty.pl

18 urodziny to wyjątkowy moment w życiu każdej osoby. To ważny czas dla młodego człowieka, który zaczyna kolejny etap w swoim życiu- wchodzi w dorosłość. Może zrobić prawo jazdy, głosować w wyborach oraz samodzielnie decydować o swojej przyszłości.

Przygotowanie przyjęcia urodzinowego to nie lada wyzwanie zarówno dla jubliata jak i jego bliskich. Szczególnie ważne jest zarezerwowanie sali z wyprzedzeniem, warto zadbać o katering i niezbędne ozdoby, ale również o atrakcje, które spodobają się naszym gościom. Zabawy na 18 urodziny to ważny element imprezy, tak samo ważny jak balony.

W osiemnastkowym zawrocie głowy nie można zapomnieć o zaproszonych gościach i zabawach, które zapewnią mnóstwo śmiechu i sprawią, że urodziny będą niezapomniane. Wybierz formę rozrywki, która umili czas Tobie i twoim gościom.

Chcesz dowiedzieć się jak przygotować niezapomniane przyjęcie urodzinowe i poznać ciekawe zabawy? Jeśli planujesz osiemnastkową imprezę, to dobrze trafiłeś! W tym artykule przedstawimy Ci nasze pomysły na zabawy na 18 urodziny od MojeParty.pl.

Pasowanie na 18

Gra, która stała się tradycją imprez osiemnastkowych i którą możesz znaleźć w internecie po wpisaniu frazy „zabawy na 18 urodziny” to tak zwane „pasowanie na 18". Nazwa tej zabawy brzmi dosyć tajemniczo, ale spokojnie, ta popularna zabawa nie wymaga dodatkowych przygotowań. Zabawa polega na „pasowaniu” solenizanta na dorosłego. W jaki sposób?

Nasz świeżo upieczony osiemnastolatek musi otrzymać 18 pasów. Ta gra zawsze sprawia, że goście ustawiają się w kolejce do pasowania, a imprezy są niezapomniane. Zazwyczaj mianuje się jedną osobę, której zadanie polega na pasowaniu solenizanta, ale można również wytypować osiemnaście osób, które podzielą się tym obowiązkiem i zadadzą po jednym uderzeniu.

Należy pamiętać, że pasowanie to tylko tradycja, która ma bawić i wywołać mnóstwo śmiechu, a nie spowodować, że nasz osiemnastolatek zostanie z dotkliwym bólem do końca swojej imprezy urodzinowej. Zabawy na 18 urodziny mają przede wszystkim bawić gości i solenizanta i sprawić, że nikt nie zapomni tej imprezy. Zabawy będzie co niemiara!

Foto ścianka i konkursy fotograficzne

Zabawy na 18 urodziny powinny rozbawiać gości i tworzyć wspomnienia. W internecie roi się od ciekawych pomysłów, jakie zabawy na 18 urodziny możemy wybrać, żeby sprawić, że zebrane osoby będą dobrze się bawić, a imprezy staną się niezapomniane. Też zadajesz sobie te pytania? Czytaj dalej!

Doskonały pomysł, który zachwyci wszystkich gości zabawy to foto ścianka. Zabawa nie wymaga używania słów. Należy zaopatrzyć się w personalizowane akcesoria do zdjęć, a całą ściankę udekorujesz według własnego uznania. Warto zadbać o zakup balonów, kurtyny imprezowej, banerów urodzinowych. Dobrym pomysłem będzie również zakup aparatu natychmiastowego.

dekoracje na osiemnastkę

Gry i zabawy na 18 urodziny powinny być proste, a jednocześnie sprawiać, że imprezy będą pamiętane przez naszych gości bardzo długi czas. Zasady tej zabawy są banalne. Zadaniem gości będzie zrobienie najbardziej pomysłowego zdjęcia przy użyciu przygotowanych akcesoriów. Towarzystwo może podzielić się na drużyny lub brać udział w grze w pojedynkę.

Możesz wymyślić własne zasady gry i nagrodę dla zwycięzców. Możesz zrobić głosowanie na najlepsze zdjęcie, w którym wezmą udział pozostali gracze. Ta zabawa na 18 urodziny sprawi, że jej uczestnicy będą mogli wykazać się kreatywnością, a zdjęcia, które będą podczas niej zrobione, zostaną z Tobą na długi czas. Uśmiech na twarzach gości gwarantowany!

Quiz muzyczny i Karaoke

Świetna zabawa, której na imprezie osiemnastkowej nie może zabraknąć to karaoke! Nikomu nie trzeba tłumaczyć, na czym polega karaoke. Organizacja karaoke party to doskonały pomysł, który sprawi, że twoje urodziny będą niezapomniane, a goście i uczestnicy będą bawić się do rana. Myślisz, że karaoke to oklepany sposób zabawy na 18 urodziny? Wręcz przeciwnie!

Karaoke to obowiązkowa atrakcja każdej imprezy osiemnasktowej. Możesz wynająć sprzęt do karaoke lub skorzystać z aplikacji na smartfona, możesz przeprowadzić zabawę w tradycyjny sposób lub wymyślić własne zasady. Ogranicza Cię tylko własna kreatywność.

Oprócz karaoke możesz zorganizować zabawę w ”jaka to melodia". Gra polega na zgadywaniu przez uczestników tytułu piosenki po linii melodycznej. Liczba uczestników w tej zabawie jest nieograniczona. Możesz również zrobić konkurs na najlepiej wykonany utwór. Gościom na pewno takie wyzwanie przypadnie do gustu.

Liczba graczy jest nieograniczona tak samo jak pomysły na przeprowadzenie tej zabawy. W taki sposób można bawić się całą noc! Świetna zabawa gwarantowana. Imprezy bez karaoke to nie imprezy, a wyzwania, które wymyślisz, dla swoich gości sprawią, że zabawy będzie co niemiara.

Wielki quiz z balonami

Zabawy osiemnastkowe powinny być wciągające i proste. Gra, która zaangażuje twoich gości na imprezie osiemnastkowej to wielki quiz. Ponownie, to Ty ustalasz zasady zabawy, ale zaproponujemy Ci kilka pomysłów jak zaangażować zebrane osoby do tej zabawy.

Zabawę najlepiej zorganizować z wyprzedzeniem, aby na osiemnastkę wszystko było już gotowe, ponieważ gra wymaga dodatkowych przygotowań. Propozycje pytań do tej zabawy na 18 urodziny możesz przygotować sam, albo z pomocą zaproszonych gości. Należy przygotować pomysły kategorii, z których będą zadawane pytania gościom podczas zabawy. Oto kilka pomysłów: filmy i seriale, ciekawostki, motoryzacja, kuchnie świata, zwierzęta.

Aby gra i impreza były bardziej atrakcyjne, karteczki z pytaniami do zabawy na 18 urodziny możesz losować w kreatywny sposób. Tutaj idealnie sprawdzi się ciężarek do balonów i same balony. Pytania do zabawy na 18 urodziny umieść w balonach. Zadaniem uczestników gry będzie wybranie balona, który następnie zostanie przebity, aby dostać się do karteczki z pytaniem.

W zabawie mogą brać udział wszyscy goście albo można wybrać dwóch uczestników, którzy będą ze sobą rywalizować. Możesz również wymyślić własny podział. Na przykład dziewczyny na chłopaków, starsi goście na młodszych. Gra toczy się do momentu przebicia wszystkich balonów. Gwarantujemy Ci, że taką formę rozrywki pokochają wszyscy uczestnicy imprezy.

Zabawa „Nigdy nie...”

Atrakcje, konkursy, proste wyzwania. To rzeczy, o których musimy pamiętać, organizując przyjęcie urodzinowe. Inne zabawy na 18 urodziny, które mogą spodobać się gościom naszej imprezy z okazji urodzin to gry towarzyskie takie jak „Nigdy nie...” . Zasady są proste, a osiemnaste urodziny i towarzystwo dorosłych osób to idealny moment, żeby zagrać w tę grę.

Gra polega na tym, że uczestnicy tej zabawy naprzemiennie wypowiadają stwierdzenie zaczynające się od „nigdy nie…”. Przykładowo, może to być „nigdy nie wytatuowałem sobie żadnej części ciała”. Zadaniem uczestników jest napicie się swojego napoju, jeżeli jednak to zrobili.

Gra polega również na poznaniu sekretów gości, ale ważne jest przestrzeganie zasad fair play i uprzejmości. Warto zadbać o komfort uczestników tej zabawy na 18 urodziny i ograniczać się do konkretnej puli pytań i tematów.

Zadanie nieodpowiedniego pytania mogłoby popsuć urodziny, a tego byśmy nie chcieli. Uczestnicy na naszej imprezie powinni się dobrze bawić, dlatego ta gra idealnie się sprawdzi, kiedy na imprezie jest towarzystwo dorosłych.

Zabawy na 18 urodziny- krok w dorosłość

Osiemnaste urodziny to pierwszy krok w dorosłość. Osiemnastkę i przyjęcie osiemnastkowe ma się tylko raz w życiu. Dobrze jest zadbać o to, żeby ta impreza była niezapomniana. Ważne są atrakcje, gry i odpowiednie zabawy na 18 urodziny, aby goście i solenizant dobrze się bawili. Nasze propozycje zabaw takie jak karaoke, foto ścianka, quiz, do którego użyjesz balonów itd. to tylko pomysły, które możesz wykorzystać albo się nimi zainspirować.

Atrakcje i zabawy na 18 urodziny, jakie zaproponujesz swoim gościom, zależą tylko od Ciebie. Wybierz formę rozrywki, jaką sam lubisz, aby twoja zabawa osiemnastkowa była niezapominana.

Pamiętaj, że ważna jest dobra zabawa i aby uczestnicy atrakcji, które im zaproponujesz, dobrze wspominali imprezę i Twoje wejście w dorosłość.

Nie zapomnij przygotować zabaw na imprezę z okazji 18 urodzin, które zainteresują towarzystwo zgromadzone na zabawie. Propozycje, jakie przygotować zabawy z okazji Twojego wejścia w dorosłość możesz znaleźć w tym artykule. Życzymy udanych urodzin, dużo zabaw. Witamy w gronie dorosłych!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium