Moje Party

Światowy fenomen Fortnite

Chyba nikt się nie spodziewał, że pięć lat temu, kiedy FORTNITE wchodził na rynek gier wideo, odniesie aż taki globalny sukces. Na pozór prosta gra, przypominająca budową i fabułą serię "Igrzysk Śmierci", stała się ulubienicą młodszych, jak i starszych graczy. Jej poziom cały czas rośnie, a gadżety z nią związane przybierają coraz to różnych form; zabawki, koszulki, pościele, ręczniki oraz oczywiście nasze ulubione dekoracje imprezowe.

 

Witaj w świecie Fortnite!

Fortnite to gra kooperacyjna, która dzieli się głównie na trzy tryby: ratowanie świata, battle royal oraz creative. Pierwszy z nich polega na tworzeniu czteroosobowej grupy, która ma bronić siebie nawzajem oraz różnych obiektów, przed atakującymi ich zombie. Kolejny, czyli ten najbardziej popularny, to ten przypominający strukturą Igrzyska Śmierci, gdzie ze stu graczy, zostaje jeden najsilniejszy. Ostatni tryb kreatywny, polega zaś na budowaniu i pełnej swobodzie w tworzeniu świata i jego budowli, gdzie można potem stoczyć walki. Gra się cały czas rozwija, a fani  tworzą coraz więcej trybów, rozwijając wachlarz możliwości produkcyjnych marki.

 

Impreza w stylu Fortnite?

Dlaczego by nie? Przecież to świetny pomysł na motyw przewodni przyjęcia. Różnorodność światów, jakie można odkryć w tej popularnej grze, jest nieograniczona. Tak samo jak ilość postaci, są nie do zliczenia, czyli innymi słowy: od wyboru do koloru. Mamy klasy bohaterów takie jak: żołnierz, budowniczy, ninja i rubieżnik. Daje nam to pewien obraz motywów dekoracyjnych, jakie możemy wykorzystać do wystroju naszej sali. Kreatywny świat budowniczych można urozmaicić balonami foliowymi z koparką lub papierowymi girlandami z motywem placu budowy. Zaś jak mowa o wojskowym stylu, to wykorzystamy motyw zieleni, czyli wszystkie możliwe odcienie tego koloru. Artykuły dekoracyjne takie jak: balony, serwetki, serpentyny, obrusy, tasiemki, pikery, słomki, talerzyki, kubeczki i wiele więcej, w tej właśnie barwie. Zaś jeżeli chodzi o motyw ninja, to można zrobić imprezę w maskach, a wokół wiele czarnych balonów. Atrakcją mogą być smocze tatuaże, które są charakterystycznym oznaczeniem wojownika ninja. Teraz możecie miło spędzić czas wśród najbliższych i przeżyć niezapomniane przyjęcie. Bądź kreatywny, jak sama gra i niech Twoja wyobraźnia Cię nie ogranicza. Stwórz swój własny świat Fortnite!

 

Dekoracje Fortnite

W naszym sklepie na pewno najdziesz coś, co na swojej imprezie chciałby mieć każdy gracz FORTNITE. Większość grafik, jakie udostępnia nam gra, bazuje na trzech kolorach: fioletowym, niebieskim i pomarańczowym. To właśnie w tych kolorach proponujemy przygotować salę. Mogą być one razem, jak i osobno, wszystko zależy od upodobań. W takim razie przydadzą się balony. Nasz sklep posiada ich różne rozmiary, oraz odcienie. Jeżeli zdecydujesz się na hybrydę kolorów, polecamy stworzyć własną girlandę, którą możesz związać taśmą do girlandy. Będzie to ładna oraz niecodzienna dekoracja. Na tle tych kolorów będzie bardzo dobrze wyglądać czerń, a większość naszych gadżetów z tej serii posiada właśnie tę barwę. Zacznijmy od obrusu w wojskowe łaty, tylko że w negatywnych kolorach. Do tego zastawa stołowa składająca się z kubeczków i talerzy, na których widnieją podobizny bohaterów z gry lub logo FORTNITE. Do kompletu idealnie nadadzą się serwetki z tej samej serii. Nie zapomnij o pikerach, słomkach, pojemnikach na chipsy i popcorn, serpentynach, czapeczkach urodzinowych, czy kotarach — najlepiej we wspomnianych wcześniej trzech kolorach. Możecie się również przebrać za postacie z gry i ubrać peruki, które również znajdziecie w naszym sklepie. Zapraszamy do kreatywnej zabawy i łączenia ze sobą różnych artykułów dekoracyjnych, to naprawdę świetna zabawa!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium